Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

Laukinių vakarų salūnas

Renginio aprašymas

Vykime į nuotaikingą ir įspūdžių pilną kelionę po laukinius vakarus! 

 

Renginio metu Jūsų lauks tikri kaubojiški išbandymai, kurių metu išsiaiškinsime ar galite tapti tikru laukinių vakarų herojumi, nuotaikinga muzika ir nepamirštami įspūdžiai. 

 

Pasiraitokite rankoves ir pasinerkite į karštą kelionę po neatpažintus kraštus!

Renginio idėja

Kviečiame persikelti į laukinius vakarus ir tapti tikrais kaubojais! 

 

Vos įžengę į renginio vietą pasijusite tikrame laukinių vakarų salūne, jus sveikins pats tikriausias šerifas Džonis, renginio vedėjas, griežtas, bet teisingas, žinantis koks yra tikras kaubojus! 

Vedėjas

Andrius Povilauskas

Muzika

DJ

Avansas: 1620 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 8 100 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20% avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.