Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

MOKSLO SRIUBA

Renginio aprašymas

Azartiškas ir neįprastas renginys - žaidynės mokslo tematika!

Siūlome:

SKYSTO AZOTO LEDŲ dirbtuvės, kuriose įgytas žinias ir patirtus įspūdžius dar vainikuoja neįtikėtinai skaniais, prieš jūsų akis pagamintais azoto ledais.

 

 

CHALLENGE žaidynes, kurių metu žaidėjų komandos turi kovoti dėl išmaniausios titulo 8 ekstremaliose užduotyse . Kartu arba alternatyviai galite pasivaržyti RAKETŲ dirbtuvėse. 

 

MOKSLO MARATONAS - tai visos šios veiklos sujungtos į vienos dienos nepamirštamą iššukių ir renginių dieną paskirta išprotėjusiam mokslui.

Renginio idėja

Tai interaktyvios mokslo žaidynės, kurių metu dalyviai gali iš arčiau pamatyti ir net prisiliesti prie kraują stingdančio skysto azoto, itin galingų pneumatinių patrankų, raketų ir kitų ekstremalių išradimų. Dalyvių laukia 9 lygiagrečios konkurencingos užduotys, kuriose varžysis komandomis suskirstytas kolektyvas. Negana to, jūsų dar laukia mokslo šou "Mokslo Šturmas" ir dar keli siurprizai.

Muzika

DJ

Avansas: 2000 EUR + PVM

 

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 10 000 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20% avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.