Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

Robinzonada

Renginio aprašymas

Kviečiame miesto ir darbo nualintus svečius išbandyti Robinzonadą, pasidžiaugti gamtos teikiamais malonumais, įminti vieną kitą jos mįslę ar suprasi, kaip arti jos esame. 

 

Robinzonai visada kovoja dėl išlikimo, net ir pramogaudami. Noras laimėti, pasirodyti geriau už kitus – šiuolaikinio išlikimo sąlyga. Dalyviams pasiskirsčius į gentis, prasidės neužmirštama kova dėl išlikimo, apims azartas vykdant linksmas ir žaismingas užduotis įvairiose pramoginėse estafetėse, grojimo būgnais, irklavimo varžybose, išlikimo pamokose ar didžiulėse orientacinėse varžybose. 

Renginio idėja

Sudužus laivui, Robinzonas Kruzas atsidūrė negyvenamoje saloje, kur išgyveno tik pasikliaudamas savo žiniomis ir jėgomis. Jis įrodė, jog akis į akį su gamta susidūręs žmogus, savyje gali atskleisti iki šiol neregėtas galimybes. 

 

Robinzono istorija gyva ir dabar - tokius nuotykius patirti gali kiekvienas iš mūsų! 

 

Tradiciškai Robinzonai susiduria su rūsčiomis sąlygomis. Tačiau minimalus komfortas priverčia atskleisti maksimalų išradingumą. 

Vedėjas

Džiugas Siaurusaitis

Muzika

DJ

Avansas: 2450 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 12 250 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20% avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.