Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

RYTIETIŠKA NAKTIS

Renginio aprašymas

Puošnūs svečiai -“šeichai“, sultono kvietimu atvyksta į puotos vietą. Damos pasipuošę aksomais, šilkais, auksu bei “brangakmeniais“. Tik jiems atsiradus renginio vietoje, jaučiamas malonus smilkalų aromatas, nosį kutena aromatingas kaljano dūmas. Skamba rytietiška muzika. Svečius pasitinka vakaro vedantysis bei “šeimininkas“- Sultonas Abdurahmanas (renginio vedantysis). Atvykę svečiai, šnekučiuojasi gurkšnodami rytietišką kokteilį. Visiems susirinkus, sultonas kviečia burtis drauge. Visų susirinkusių svečių pasiteirauja  iš kokio regiono jie atkeliavo, ir kaip jie jaučiasi šioje šventėje, ir savaime suprantama, į sceną pakviečia ypatingai gerbiamą ir lauktą savo svečią - Garbingiausią Šeichą (įmonės vadovą) sveikinimo kalbai.

Svečiams užkandus prigęsta šviesos, sumirga prožektoriai ir į salę įsisuka... žavingos pilvo šokio šokėjos. Tikriausiai dar nei viena sultono puota neapsiėjo be įspūdingo ir gundančio pilvo šokio. Šokėjos gundo susirinkusius šventėje šokio judesiais ir ugniniais žvilgsniais.

Sultonui labai žingeidu, kiek daug atvykę į šventę gerbiami svečiai žino apie jo mylimą šalį Arabiją ir nuostabias rytų pasakas. Prasideda protmušis.

Toliau vyksta magiška ir spalvinga programa, įvairiausių rytietiškų pasakų motyvais. 

Šventinį vakaro šurmulį nutraukia atklydusi čigonė, kuri siūlosi išburti svečiams sėkmingą ateitį. Svetingas Sultonas „leidžia“ jai įsikurti jaukiame kampelyje, kur svečiai galės sužinoti, kokia atetis jų laukia.

Trumpam atsipūtimui nepakenks ir karališkas kaljano dūmas (kaljano“ kampelis“ veikia visą vakarą). Fone groja arabiška muzika. Svečiai gali toliau šokti, užkandžiauti, gurkšnoti.

Taip pat vakaro programoje susitiksime su Nagliu Šulija bei aptarsime ką ateinančiais metais žvaigždės žada 12-ai zodiako ženklų.

Salėje stovi didžiulė puošni dėžė aprišta raudonu kaspinu. Bet kas joje niekas nežino! Vakaro vedantysis viską užsuka taip, jog turtingi šeichai  bei jų damos be gailesčio iš kišenės traukia grynuosius, kad tik  ši “stebuklinga“ dėžė su savo turiniu atitektų būtent jiems! Daiktą nusipirkti galima ne tik pinigais - drabužiais, papuošalais, automobiliai ir pan. (surinkti daiktai ar pinigai po to grąžinami jų savininkams). Aukcionas tęsiasi - sumos didėja, įtampa auga, atmosfera kaista !  

Vakaro metu sulauksite daug magijos ir netikėtumų. Veiksmai, kurie nuolat keičiasi ir įtraukia į tikrą 1001 nakties magiją.

Renginio idėja

Tai spindintis ryškus vakarinis renginys. Jus ir Jūsų svečius linksmins arabų ir persų pasakų personažai. Šviesos efektai ir dekoracijos sukurs paslaptingą rytietiškos nakties atmosferą. Jūs pasijusite tarsi rytų šeichais ir sultonais. Jūsų laukia  besikeičianti spalvinga vakaro programa artimųjų rytų šalių tradicijų motyvais, pilvo šokiai, kaljanai bei astrologinės pranašystės. Ši Jūsų įmonės šventė, tai unikali galimybė pajusti magišką, egzotišką rytų dvelksmą.

Aprangos kodas

Prašmatnus, blizgantis. Daug „briliantų“, „aukso“. Moterys vilki čadromis, vyrai dėvi turbanus. Pilna laisvė Jūsų fantazijai. Taip pat galima rengtis arabiškų pasakų motyvais: nykštukas Mukas, Piemenys, Ali Baba ir 40 plėšikų, Šecherezada, Šeichai.

Vedėjas

DAINIUS MARTINAITIS

NAGLIS ŠULIJA

Muzika

DJ

Atsisiųsti PDF

Avansas: 1200 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 6 000 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20% avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.