Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

Socialiuokimės: stabdykime globalinį atšilimą!

Renginio aprašymas

Buvimas pasaulio bendruomenės dalimi yra vienas iš svarbiausių ekologinio gyvenimo aspektų, naudingas ne tik planetai, bet ir mums. renginio metu "žaisime" klimato atšilimą ir atrakcijų, žaidimų pagalba mokinsimės stabdyti klimato kaitą. 

Klimato krizę reikia mažinti pradedant nuo savęs. Renginio metu dirbsime kartu spręsdami  klimato atšilimą ir atrakcijų, edukacijų bei žaidimų pagalba mokinsimės stabdyti klimato kaitos problemas. Renginio metu jūsų laukia:

 

  • Edukacijos bei interaktyvios paskaitos tvarumo temomis, kurių metu klausytojai sužinos ir įgys praktinių žinių rūšiavimo, tvarios mitybos temose. Paskaita  bus pateikta taip, kad būtų ne tik informatyvu, bet ir smagu, naudojant praktinius pavyzdžius, skatinant žmonių įsitraukimą, naudojant rekvizitą.
  • Smagios bei nuotaiką keliančios veiklos bei komandinės užduotys tvarumo tema.
  • Smagūs, tvarūs bei aktyvūs žaidimai, kurių pagalba sužinosime kaip paskaitos metu įgytas tvarumo žinias pritaikyti kasdienybėje.
  •  Plastiko perdirbimo dirbtuvės, kurių metu dalyviai galės patys pasigaminti produktus iš perdirbto plastiko.
  •  Aitvarų, arba vėliavos dirbtuvės.
  •  Veganiškas, vegetariškas maitinimas bei sveikuoliškas baras.

 

Renginio idėja

Klimato kaita jau vyksta: didėja temperatūra, kinta kritulių pobūdis, tirpsta ledynai ir sniegas, visame pasaulyje kyla vidutinis jūros lygis. Labai tikėtina, kad pagrindinė atšilimo priežastis yra didėjanti nustatyta šiltnamio efektą sukeliančių dujų koncentracija, susidaranti dėl žmonių išmetamų teršalų. Mes galime sušvelninti klimato kaitą, sumažinti teršalų kiekį ir užkirsti kelią sparčiai artėjančiam globaliniam atšlimui. 

Vedėjas

ŽYGIS STAKĖNAS

Muzika

MIDNIGHT GENTS

Avansas: 1990 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 9 950 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20 % avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.