Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

VAKARAS STEBUKLŲ ŠALYJE

Renginio aprašymas

Kas gali labiau įkvėpti bei pajusti šventinę dvasią, jei ne vienos nakties kelionė iš pabodusios, pilkos kasdienybės į spalvingą, magijos kupiną pasaulį? Šio netradicinio vakaro programa trumpam nukels svečius į vaikystę bei padės dalyviams vėl patikėti stebuklais. Jus pasitiks ir į paslaptingą renginio erdvę lydės ne bet kas, o iš stebuklų pasaulio atklydę personažai.

Jie visą vakarą palaikys Jumis draugiją ir dalinsis pasakojimais apie paslaptingąjį magijos pasaulį.

Tik įžengus į paslaptingą erdvę Jūsų lauks stilizuota foto siena -optinė iliuzija, prie kurios kviesime įsiamžinti kartu su keistomis stebuklų krašto būtybėmis.

 

-       Magišką renginio programą Jums paruoš Iliuzionistas, stebukladarys Mantas Wizard. Jis leisis kartu su Jumis į netikėtumų bei paslapčių kupiną vakarąstebins savo triukaisšmaikštumu bei neeiliniu žavesiu!

 

-       Magiškame Manto Wizard pasirodyme sujungiami iliuzijos triukai, humoras, siurprizai ir šiltas bei smagus bendravimas su žiūrovais.

Pasirodymo metu jūsų svečiai bus įtraukiami į scenoje atliekamų triukų programą ir patys dalyvaus,arba padės atlikti kai kuriuos triukus. Žiūrovai taps pasirodymo dalimi, taip sukuriant nepamirštamą, gyvą emociją.

 

 

-       Tuos,  kurie  nori pergudrauti savo likimą, kviesime žvilgtelėti į savo ateitį pas tikrų tikriausią būrėją! Galbūt turi kėslų paskleisti meilės kerus? Ar prisišaukti finansinę gausą? Užsuk pas būrėją ir gausi visus atsakymus į tau rūpimus klausimus.

Renginio idėja

Vakaras stebuklų šalyje - tai spalvingas, pilnas netikėtumų ir kupinas įspūdžių renginys.

Gražus, elegantiškas, nenuspėjamas.

Magijos ir vizualių muzikinių šou sintezė kvies mėgautis gyvenimu, atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam pabūti įkvepiančio bei paslaptingo magijos pasaulio dalimi!

Aprangos kodas

Spindintis, magiškas.

Vedėjas

 

Iliuzionistas, stebukladarys - MANTAS WIZARD.

Muzika

DJ

Atsisiųsti PDF

Avansas: 1000 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 5 000 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20% avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.