Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

Vasaros festivalis

Renginio aprašymas

ČIA ATVYKSIM BENDRAUTI, DŽIAUGTIS GYVENIMU BEI VIENI KITAIS!

 

VISAS RENGINYS - TAI GEROS NUOTAIKOS, POILSIO, BENDRAVIMO, VASARIŠKŲ VEIKLŲ IR NETIKĖTŲ SIURPRIZŲ KOKTEILIS, KURĮ “RAGAUSIME”  FESTIVALIO METU! FESTIVALIS SUSIDĖS IŠ ĮVAIRIŲ  - CHILL, MUZIKOS, MAISTO, IŠŠŪKIŲ, PRAMOGŲ, KŪRYBOS – ZONŲ, KURIOS SUDARYS BENDRĄ GEROS NUOTAIKOS FESTIVALIO VISUMĄ! 

 

JAUKUS, ATVIRAS BEI SMAGUS -

PAMIRŠK SUNKUMUS IR PASILEISK PLAUKUS! NES KUR DAUGIAU, JEI NEI BEPROTIŠKAME VASAROS FESTIVALYJE TAI PADARYTUM?

Renginio idėja

ŠĮ KARTĄ SUSITIKSIME ŠVENTĖJE NE VARŽYTIS, NE SPORTUOTI IR KONKURUOTI, O LEISTI LAIKĄ KARTU, BENDRAUTI BEI DŽIAUGTIS VEIKLOMIS PAGAL KIEKVIENO DALYVIO POMĖGIUS, O ĮSPŪDŽIAIS DALINSIMĖS KARTU SU SAVO KOLEGOMIS IR DAR ILGAI PRISIMINSIME!

ATVYKUS Į FESTIVALĮ SVEČIAI IŠ KART PATENKA ĮNUOTAIKINGĄ, FESTIVALIO DVASIĄ PABUDINANČIĄ APLINKĄ- SPALVINGAS DEKORAS, VASARIŠKA MUZIKA, GYVO GRILIUKO KVAPAI.. TIKROS ATOSTOGOS!

 

PRIE  REGISTRACIJOS PUNKTO JUOS SU ŠYPSENOMIS PASITINKA MŪSŲ LINKSMUOLIAI - NUOTAIKINGI ASISTENTAI/AKTORIAI, KURIE VISO RENGINIO METU LYDI SVEČIUS PER SKIRTINGAS RENGINIO ZONAS, BENDRAUJA, KARTU DALYVAUJA FESTIVALIO VEIKLOSE.

LIŪDNA TIKRAI NEBUS!

Aprangos kodas

SVEČIUS KVIESIME APSIRENGTI LAISVAI, LIBERALIAI, FESTIVALIŠKAI, KIEKVIENO ASMENYBĘ ATSKLEIDŽIANČIU STILIUMI!

GAL TAI HIPIŠKAS BOHO STILIUS,  O GAL KAUBOJIŠKAS?

 

JUK KIEKVIENAS ŽMOGUS UNIKALUS IR TUO YPATINGASI! SVARBU JAUSTIS LAISVAI IR PRISIPILDYTI GEROS NUOTAIKOS!

Vedėjas

ŽYGIS STAKĖNAS

Nuotaikingas ir nepakartojamas, geros nuotaikos užtaisas

Muzika

ŠOUMENAI, VISUS UŽVEDANTYS, CHARIZMATIŠKIEJI:

 

 

MIDNIGHT GENTS

 

 

(su pasirinkta vokaliste)

Avansas: 7100 EUR + PVM

 

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 35 500 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 20% avansinis mokestis.

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.