Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

DISCO VASARA: penktadienio nakties karštligė

Renginio aprašymas

Renginio idėja

Tai stilingas, užvedantis disko vakarėlis. Magiškas šviesų mirgėjimas, disko stiliaus muzika, spalvinga 7-8 dešimtmečio disko-kalėdinė apranga: „kliošinės“ kelnės, perukai, blizgantys rūbai, sudaro vientiso žanro programą, kur nenutrūkstantis veiksmas įtraukia žiūrovą į muzikos ir šokio sūkurį. Svečių laukia disko karaliaus ir karalienės rinkimai, šokių pramogos, konkursai, įspūdingiausio disko ritmo rinkimai, žaidimai disko stiliumi. Žavus aktorius, puikus disko kultūros atstovas, žvaigždė ir režisieriaus Johno Travoltos draugas (renginio vedėjas) sukdamas savo juostą „VIP disco karštinė“ įtrauks Jus į spalvų, šokio, puikios muzikos ir magišką kino pasaulį. Filmas gims Jums pieš akis ir tik padedant Jums.

Aprangos kodas

DISCO

Vedėjas

ANDRIUS POVILAUSKAS

Muzika

ABBA PROJECT

Avansas: 6500 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 13 000 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 50 %  avansas

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.