Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

MUZIKINIS EKSPRESAS + kelionė traukiniu

Renginio aprašymas

Svečius pakviesime susitikti Vilniaus Traukinių stotyje! Visus pasitiks raudonu kilimu nuklotas kelias bei mūsų profesionali bei smagi traukinio įgula – mašinistas (vedėjas) bei traukinio palydovės (aktorės).

Kol lauksime išvykimo, svečius vaišinsime putojančiu vynu beiužkandžiais.

Paruošėme Jums tikrą spektaklį traukinyje. Čia svečiai girdėsinformacinius pranešimus, palydovės vaišins visus užkandukais bei gėrimais, o vedėjas surengs smagią viktoriną pasirinkta tematika.

Laukia ilga kelionė, o traukinys tik pati pradžia…

Renginio idėja

Įsimintinai, prasmingai, estetiškai atšvęsti įmonės renginį.

 

 Tai kelionė per paskutiniojo šimtmečio pasaulio muzikinius stilius bei paskutinių  dešimtmečių Lietuvos populiariosios muzikos istoriją, stilius, prisimenant  įžymiausius muzikos, istorijos įvykius.

Avansas: 25000 EUR + PVM

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.