Klientų zona

Nesate registruotas vartotojas?

1/3 Pasirinkite kokią paskyrą norėtumėte susikurti šiandien

Užsiregistravę kaupsite taškus, kurie vėliau pavirs į realias nuolaidas užsakant paslaugas mūsų svetainėje!

Esate registruotas vartotojas?
0

Vasaros renginys: pojūčių stovykla

Renginio aprašymas

Renginio idėja

Kiekvienas norime bent dienai pabėgti nuo rūpesčių, įprastos rutinos beipajausti,atkurti ryšį su gamta ir su savo vidiniu ,,aš”, kurį kartais pametameužsisukęslegiančioje kasdienybėje…

Neįprastas renginys gamtos apsiptyje, gilinant kolegų tarpusavio ryšį bei ryšį susavimi. Kupinas savirefleksijos, naujų atradimų, iššūkių bei kokybiško laikokartu.

Žmonėms, kurie domisi saviugda, sąmoningumu, darnumo ir tvarumo temomis,ieškantiems įdomių būdų užmegzti ryšį su savo kolegomis, kuriuos taip pat domina emocinis bei gamtinis intelektas.

 

Pažadame, kad ,,Pojūčių stovykla” - tai neeilinė visos dienos patirtis. Atpalaiduojanti, tačiau suteikianti energijos bei aiškumo ilgalaikėjeperspektyvoje.

Muzika

DJ

Avansas: 6000 EUR + PVM

SVARBU:

Pilna renginio kaina yra 12 000 EUR + PVM

Užsakymo internetu metu mokamas 50 %  avansas

Užklausa dėl renginio

*(Įrašyti turimą renginio vietą arba pasirinkti, kad organizatorius pasiūlytų vietą)

*Ką norėtumėte keisti renginyje.

Vykdoma...

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) paslaugų veikimui užtikrinti, Jūsų patirties gerinimui bei rinkodarai. Privalomi slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui užtikrinti. Šie slapukai veikia visuomet ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Kai kurie slapukai yra trečiųjų šalių. Jūs galite sutikti su funkcinių ar funkcinių ir rinkodaros slapukų naudojimu. Slapukų pasirinkimą galite valdyti nustatymuose. Uždarius šį langą bus įrašomi tik privalomi slapukai. Daugiau informacijos privatumo politika.

Slapukų nustatymai

Funkciniai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse. Privatumo politika.

Rinkodaros

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą. Privatumo politika.